RSF2JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT910R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2JT910R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 910 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSF2JT910R.pdf2.RSF2JT910R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSF2JT910R
Varenummer RSF2JT910R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 910 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2401833 pcs Datablad 1.RSF2JT910R.pdf2.RSF2JT910R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSF Modstand 910 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RS 2 910 5% R
RS 2 910 5% R-ND
RS29105%R
RS29105%R-ND
RS2910JR
RS2910JR-ND
RSF2JT910R-ND
RSF2JT910RTR
Driftstemperatur -55°C ~ 235°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 910 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film