RSF3FT274R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3FT274R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF3FT274R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 274 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSF3FT274R.pdf2.RSF3FT274R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSF3FT274R
Varenummer RSF3FT274R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 274 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 367292 pcs Datablad 1.RSF3FT274R.pdf2.RSF3FT274R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serie RSF Modstand 274 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RS 3 274 1% R
RS 3 274 1% R-ND
RS32741%R
RS32741%R-ND
RS3274FR
RS3274FR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 235°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 274 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film