RSF3JT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT82K0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF3JT82K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 82K OHM 3W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSF3JT82K0.pdf2.RSF3JT82K0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSF3JT82K0
Varenummer RSF3JT82K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 82K OHM 3W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 563627 pcs Datablad 1.RSF3JT82K0.pdf2.RSF3JT82K0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serie RSF Modstand 82 kOhms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 235°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 82 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sammensætning Metal Oxide Film