RSMF12FT511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12FT511R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF12FT511R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 511OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSMF12FT511R.pdf2.RSMF12FT511R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF12FT511R
Varenummer RSMF12FT511R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 511OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1856315 pcs Datablad 1.RSMF12FT511R.pdf2.RSMF12FT511R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie RSMF Modstand 511 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 1/2 511 1% R