RSMF12JB910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JB910R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF12JB910R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 910OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSMF12JB910R.pdf2.RSMF12JB910R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF12JB910R
Varenummer RSMF12JB910R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 910OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6002330 pcs Datablad 1.RSMF12JB910R.pdf2.RSMF12JB910R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie RSMF Modstand 910 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 1/2 910 5% A