RSMF1FT73R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT73R2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF1FT73R2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 73.2 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSMF1FT73R2.pdf2.RSMF1FT73R2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF1FT73R2
Varenummer RSMF1FT73R2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 73.2 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2731439 pcs Datablad 1.RSMF1FT73R2.pdf2.RSMF1FT73R2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serie RSMF Modstand 73.2 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 1 73.2 1% R
RSM 1 73.2 1% R-ND