RSMF1JB200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB200R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF1JB200R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 200 OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSMF1JB200R.pdf2.RSMF1JB200R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF1JB200R
Varenummer RSMF1JB200R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 200 OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3015000 pcs Datablad 1.RSMF1JB200R.pdf2.RSMF1JB200R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serie RSMF Modstand 200 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 1 200 5% A
RSM 1 200 5% A-ND