RSMF1JB2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB2K20 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF1JB2K20
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.2K OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSMF1JB2K20.pdf2.RSMF1JB2K20.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF1JB2K20
Varenummer RSMF1JB2K20 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.2K OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2920425 pcs Datablad 1.RSMF1JB2K20.pdf2.RSMF1JB2K20.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serie RSMF Modstand 2.2 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 1 2.2K 5% A
RSM 1 2.2K 5% A-ND