RSMF2FB2K49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB2K49 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF2FB2K49
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.49K OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSMF2FB2K49.pdf2.RSMF2FB2K49.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF2FB2K49
Varenummer RSMF2FB2K49 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.49K OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1596297 pcs Datablad 1.RSMF2FB2K49.pdf2.RSMF2FB2K49.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Modstand 2.49 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 2 2.49K 1% A