RSMF2FB475R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB475R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF2FB475R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 475 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSMF2FB475R.pdf2.RSMF2FB475R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF2FB475R
Varenummer RSMF2FB475R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 475 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1570391 pcs Datablad 1.RSMF2FB475R.pdf2.RSMF2FB475R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Modstand 475 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 2 475 1% A