RSMF2FT140R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT140R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF2FT140R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 140 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSMF2FT140R.pdf2.RSMF2FT140R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF2FT140R
Varenummer RSMF2FT140R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 140 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1690983 pcs Datablad 1.RSMF2FT140R.pdf2.RSMF2FT140R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Modstand 140 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 2 140 1% R