RSMF2FT332R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT332R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF2FT332R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 332 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSMF2FT332R.pdf2.RSMF2FT332R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSMF2FT332R
Varenummer RSMF2FT332R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 332 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1704533 pcs Datablad 1.RSMF2FT332R.pdf2.RSMF2FT332R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Modstand 332 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 2 332 1% R