RSMF2JB18K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB18K0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF2JB18K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 18K OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSMF2JB18K0.pdf2.RSMF2JB18K0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF2JB18K0
Varenummer RSMF2JB18K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 18K OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2912678 pcs Datablad 1.RSMF2JB18K0.pdf2.RSMF2JB18K0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Modstand 18 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 2 18K 5% A