RSMF2JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF2JT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSMF2JT100R.pdf2.RSMF2JT100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF2JT100R
Varenummer RSMF2JT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3126227 pcs Datablad 1.RSMF2JT100R.pdf2.RSMF2JT100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSMF 2 100 5% R