RSMF2JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT150R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF2JT150R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 150 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSMF2JT150R.pdf2.RSMF2JT150R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF2JT150R
Varenummer RSMF2JT150R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 150 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 371218 pcs Datablad 1.RSMF2JT150R.pdf2.RSMF2JT150R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Modstand 150 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSMF2150JRCT
RSMF2150JRCT-ND
RSMF2JT150RCT
Driftstemperatur -55°C ~ 235°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Proof, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 150 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Sammensætning Metal Oxide Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
RSMF2JT16R0
RSMF2JT16R0
producenter: Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse: RES 16 OHM 2W 5% AXIAL
På lager: 2767309 pcs
Hent: RSMF2JT16R0.pdf
RFQ
RSMF2JT12K0
RSMF2JT12K0
Beskrivelse: RES 12K OHM 2W 5% AXIAL
På lager: 2541330 pcs
Hent: RSMF2JT12K0.pdf
RFQ
RSMF2JT150R-C2
RSMF2JT150R-C2
Beskrivelse: RES 150 OHM 2W 5% AXIAL