RSMF2JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT910R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF2JT910R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 910 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSMF2JT910R.pdf2.RSMF2JT910R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF2JT910R
Varenummer RSMF2JT910R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 910 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2753791 pcs Datablad 1.RSMF2JT910R.pdf2.RSMF2JT910R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Modstand 910 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSMF2910JRTR
RSMF2910JRTR-ND
RSMF2JT910RTR
Driftstemperatur -55°C ~ 235°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Proof, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 910 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film