RSMF3FT232R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT232R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF3FT232R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 232 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSMF3FT232R.pdf2.RSMF3FT232R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSMF3FT232R
Varenummer RSMF3FT232R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 232 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1025982 pcs Datablad 1.RSMF3FT232R.pdf2.RSMF3FT232R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSMF Modstand 232 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 235°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Proof, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 232 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sammensætning Metal Oxide Film