RSMF5JB30R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JB30R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF5JB30R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 30 OHM 5W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSMF5JB30R0.pdf2.RSMF5JB30R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSMF5JB30R0
Varenummer RSMF5JB30R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 30 OHM 5W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 373992 pcs Datablad 1.RSMF5JB30R0.pdf2.RSMF5JB30R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serie RSMF Modstand 30 Ohms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 5 30 5% A