RSMF5JB6K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JB6K80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSMF5JB6K80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 6.8K OHM 5W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSMF5JB6K80.pdf2.RSMF5JB6K80.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSMF5JB6K80
Varenummer RSMF5JB6K80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 6.8K OHM 5W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 324765 pcs Datablad 1.RSMF5JB6K80.pdf2.RSMF5JB6K80.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Serie RSMF Modstand 6.8 kOhms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSM 5 6.8K 5% A