RV201K05T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV201K05T Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RV201K05T
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse VARISTOR 200V 400A DISC 5MM
Dataark: RV201K05T.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RV201K05T
Varenummer RV201K05T Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse VARISTOR 200V 400A DISC 5MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 938759 pcs Datablad RV201K05T.pdf
Varistor Spænding (Typ) 200V Varistor Spænding (Min) 180V
Varistor Spænding (Max) 220V Serie RV
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Disc 5mm
Andre navne RV201K05TTR Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal kredsløb 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maksimal DC Volt 170V
Maks. Vekselstrøm 130V Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Energi 6.5J Detaljeret beskrivelse 200V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Nuværende - Overspænding 400A Kapacitans @ Frekvens 125pF @ 1kHz