RV511K14T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV511K14T Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RV511K14T
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Dataark: RV511K14T.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RV511K14T
Varenummer RV511K14T Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 476308 pcs Datablad RV511K14T.pdf
Varistor Spænding (Typ) 510V Varistor Spænding (Min) 459V
Varistor Spænding (Max) 561V Serie RV
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Disc 14mm
Andre navne RV511K14TTR Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal kredsløb 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maksimal DC Volt 415V
Maks. Vekselstrøm 320V Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Energi 121J Detaljeret beskrivelse 510V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Nuværende - Overspænding 4.5kA Kapacitans @ Frekvens 390pF @ 1kHz