RVC0805KT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC0805KT75R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RVC0805KT75R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 10% 1/8W 0805
Dataark: 1.RVC0805KT75R0.pdf2.RVC0805KT75R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for RVC0805KT75R0
Varenummer RVC0805KT75R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 75 OHM 10% 1/8W 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1934382 pcs Datablad 1.RVC0805KT75R0.pdf2.RVC0805KT75R0.pdf
Tolerance ±10% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 0805 Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RVC Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric) Andre navne RVC 0805 75 10% R