RVC1206FT806K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC1206FT806K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RVC1206FT806K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 806K OHM 1% 1/4W 1206
Dataark: 1.RVC1206FT806K.pdf2.RVC1206FT806K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RVC1206FT806K
Varenummer RVC1206FT806K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 806K OHM 1% 1/4W 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1457778 pcs Datablad 1.RVC1206FT806K.pdf2.RVC1206FT806K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serie RVC Modstand 806 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Andre navne RVC 1206 806K 1% R