RVC2512FT422K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2512FT422K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RVC2512FT422K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 422K OHM 1% 1W 2512
Dataark: 1.RVC2512FT422K.pdf2.RVC2512FT422K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RVC2512FT422K
Varenummer RVC2512FT422K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 422K OHM 1% 1W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 514231 pcs Datablad 1.RVC2512FT422K.pdf2.RVC2512FT422K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serie RVC Modstand 422 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne RVC 2512 422K 1% R