RVC2512JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC2512JT150K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RVC2512JT150K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 150K OHM 5% 1W 2512
Dataark: 1.RVC2512JT150K.pdf2.RVC2512JT150K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RVC2512JT150K
Varenummer RVC2512JT150K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 150K OHM 5% 1W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 492820 pcs Datablad 1.RVC2512JT150K.pdf2.RVC2512JT150K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serie RVC Modstand 150 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne RVC 2512 150K 5% R