SM2615FT357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT357R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SM2615FT357R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 357 OHM 1% 1W 2615
Dataark: 1.SM2615FT357R.pdf2.SM2615FT357R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SM2615FT357R
Varenummer SM2615FT357R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 357 OHM 1% 1W 2615 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 207340 pcs Datablad 1.SM2615FT357R.pdf2.SM2615FT357R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package 2615 Størrelse / Dimension 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Serie SM Modstand 357 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2615 J-Lead Andre navne SM 1 357 1% R