SM4124FT953R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT953R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SM4124FT953R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 953 OHM 1% 2W 4124
Dataark: 1.SM4124FT953R.pdf2.SM4124FT953R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SM4124FT953R
Varenummer SM4124FT953R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 953 OHM 1% 2W 4124 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 187105 pcs Datablad 1.SM4124FT953R.pdf2.SM4124FT953R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package 4124 Størrelse / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serie SM Modstand 953 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4124 J-Lead Andre navne SM 2 953 1% R