SM4124FTR178
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR178 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SM4124FTR178
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.178 OHM 1% 2W 4124
Dataark: 1.SM4124FTR178.pdf2.SM4124FTR178.pdf
  • Besked
Specifikationer for SM4124FTR178
Varenummer SM4124FTR178 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.178 OHM 1% 2W 4124 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 194885 pcs Datablad 1.SM4124FTR178.pdf2.SM4124FTR178.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 4124 Størrelse / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serie SM Modstand 178 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4124 J-Lead Andre navne SM 2 0.178 1% R