SM4124FTR650
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR650 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SM4124FTR650
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.65 OHM 1% 2W 4124
Dataark: 1.SM4124FTR650.pdf2.SM4124FTR650.pdf
  • Besked
Specifikationer for SM4124FTR650
Varenummer SM4124FTR650 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.65 OHM 1% 2W 4124 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 222177 pcs Datablad 1.SM4124FTR650.pdf2.SM4124FTR650.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 4124 Størrelse / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Serie SM Modstand 650 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4124 J-Lead Driftstemperatur -55°C ~ 275°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.195" (4.95mm)
Funktioner Moisture Resistant, Pulse Withstanding Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 650 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sammensætning Wirewound