SM6227FT357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT357R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SM6227FT357R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 357 OHM 1% 3W 6227
Dataark: 1.SM6227FT357R.pdf2.SM6227FT357R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for SM6227FT357R
Varenummer SM6227FT357R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 357 OHM 1% 3W 6227 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 193310 pcs Datablad 1.SM6227FT357R.pdf2.SM6227FT357R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package 6227 Størrelse / Dimension 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Serie SM Modstand 357 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 6227 J-Lead Andre navne SM 3 357 1% R