SP3AJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SP3AJT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP3AJT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES FUSE 100 OHM 4W 5% UL AXIAL
Dataark: 1.SP3AJT100R.pdf2.SP3AJT100R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP3AJT100R
Varenummer SP3AJT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES FUSE 100 OHM 4W 5% UL AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 382362 pcs Datablad 1.SP3AJT100R.pdf2.SP3AJT100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Serie SP Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne SP3AJT100RTR
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Fusible, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 100 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Fusible, Safety Wirewound