WRF1JT100R
Produkt oversigt
Varenummer: WRF1JT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES WW 1W 100 OHM 5% AXIAL
Dataark: 1.WRF1JT100R.pdf2.WRF1JT100R.pdf
  • Besked
Specifikationer for WRF1JT100R
Varenummer WRF1JT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES WW 1W 100 OHM 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4999 pcs Datablad 1.WRF1JT100R.pdf2.WRF1JT100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -80/ +900ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Serie WRF Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WRF 1 100 5% R