WRF2JT120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WRF2JT120R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES WW 2W 120 OHM 5% AXIAL
Dataark: 1.WRF2JT120R.pdf2.WRF2JT120R.pdf
  • Besked
Specifikationer for WRF2JT120R
Varenummer WRF2JT120R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES WW 2W 120 OHM 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3261 pcs Datablad 1.WRF2JT120R.pdf2.WRF2JT120R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -80/ +900ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Serie WRF Modstand 120 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WRF 2 120 5% R