WRF2JTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WRF2JTR100
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES WW 2W 0.1 OHM 5% AXIAL
Dataark: 1.WRF2JTR100.pdf2.WRF2JTR100.pdf
  • Besked
Specifikationer for WRF2JTR100
Varenummer WRF2JTR100 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES WW 2W 0.1 OHM 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4980 pcs Datablad 1.WRF2JTR100.pdf2.WRF2JTR100.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -80/ +900ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Serie WRF Modstand 100 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WRF 2 0.1 5% R