WW12FT130R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT130R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW12FT130R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 130 OHM 0.4W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW12FT130R.pdf2.WW12FT130R.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW12FT130R
Varenummer WW12FT130R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 130 OHM 0.4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 296343 pcs Datablad 1.WW12FT130R.pdf2.WW12FT130R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serie WW Modstand 130 Ohms
Power (Watts) 0.4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW H 130 1% R