WW12FT34R8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT34R8 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW12FT34R8
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 34.8 OHM 0.4W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW12FT34R8.pdf2.WW12FT34R8.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW12FT34R8
Varenummer WW12FT34R8 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 34.8 OHM 0.4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 295382 pcs Datablad 1.WW12FT34R8.pdf2.WW12FT34R8.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serie WW Modstand 34.8 Ohms
Power (Watts) 0.4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW H 34.8 1% R