WW12FT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT75R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW12FT75R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 0.4W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW12FT75R0.pdf2.WW12FT75R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW12FT75R0
Varenummer WW12FT75R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 75 OHM 0.4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 354846 pcs Datablad 1.WW12FT75R0.pdf2.WW12FT75R0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Serie WW Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 0.4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW H 75 1% R
WWH751%R
WWH751%R-ND
WWH75FR
WWH75FR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 75 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound