WW1FT28R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT28R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW1FT28R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 28 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW1FT28R0.pdf2.WW1FT28R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW1FT28R0
Varenummer WW1FT28R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 28 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 374511 pcs Datablad 1.WW1FT28R0.pdf2.WW1FT28R0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serie WW Modstand 28 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 1 28 1% R
WW1281%R
WW1281%R-ND
WW128FR
WW128FR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 28 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound