WW1FT38R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT38R3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW1FT38R3
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 38.3 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW1FT38R3.pdf2.WW1FT38R3.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW1FT38R3
Varenummer WW1FT38R3 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 38.3 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 325835 pcs Datablad 1.WW1FT38R3.pdf2.WW1FT38R3.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serie WW Modstand 38.3 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 1 38.3 1% R