WW1FT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT75R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW1FT75R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW1FT75R0.pdf2.WW1FT75R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW1FT75R0
Varenummer WW1FT75R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 75 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 318948 pcs Datablad 1.WW1FT75R0.pdf2.WW1FT75R0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serie WW Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 1 75 1% R
WW1751%R
WW1751%R-ND
WW175FR
WW175FR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 75 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound