WW1FT8R45
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT8R45 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW1FT8R45
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 8.45 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW1FT8R45.pdf2.WW1FT8R45.pdf
  • Besked
Specifikationer for WW1FT8R45
Varenummer WW1FT8R45 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 8.45 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 362935 pcs Datablad 1.WW1FT8R45.pdf2.WW1FT8R45.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serie WW Modstand 8.45 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 1 8.45 1% R