WW1JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT910R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW1JT910R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 910 OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW1JT910R.pdf2.WW1JT910R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW1JT910R
Varenummer WW1JT910R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 910 OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 349876 pcs Datablad 1.WW1JT910R.pdf2.WW1JT910R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Serie WW Modstand 910 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 1 910 5% R