WW2AFT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2AFT10K0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW2AFT10K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 10K OHM 2.5W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW2AFT10K0.pdf2.WW2AFT10K0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW2AFT10K0
Varenummer WW2AFT10K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 10K OHM 2.5W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 286626 pcs Datablad 1.WW2AFT10K0.pdf2.WW2AFT10K0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
Serie WW Modstand 10 kOhms
Power (Watts) 2.5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 2A 10K 1% R