WW3AJB2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AJB2R70 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW3AJB2R70
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.7 OHM 3W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW3AJB2R70.pdf2.WW3AJB2R70.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW3AJB2R70
Varenummer WW3AJB2R70 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.7 OHM 3W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 393794 pcs Datablad 1.WW3AJB2R70.pdf2.WW3AJB2R70.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Serie WW Modstand 2.7 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 3A 2.7 5% B