WW3AT250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AT250R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW3AT250R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 250 OHM 3W 0.05% AXIAL
Dataark: 1.WW3AT250R.pdf2.WW3AT250R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW3AT250R
Varenummer WW3AT250R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 250 OHM 3W 0.05% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 94626 pcs Datablad 1.WW3AT250R.pdf2.WW3AT250R.pdf
Tolerance ±0.05% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serie WW Modstand 250 Ohms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 3 250 0.05% R