WW3FTR220
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FTR220 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW3FTR220
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.22 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 1.WW3FTR220.pdf2.WW3FTR220.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW3FTR220
Varenummer WW3FTR220 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.22 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 362672 pcs Datablad 1.WW3FTR220.pdf2.WW3FTR220.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±90ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serie WW Modstand 220 mOhms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 350°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Moisture Resistant Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 220 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sammensætning Wirewound