WW7JB24R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW7JB24R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW7JB24R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 24 OHM 6.5W 5% AXIAL
Dataark: 1.WW7JB24R0.pdf2.WW7JB24R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW7JB24R0
Varenummer WW7JB24R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 24 OHM 6.5W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 331469 pcs Datablad 1.WW7JB24R0.pdf2.WW7JB24R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.312" Dia x 1.000" L (7.92mm x 25.40mm)
Serie WW Modstand 24 Ohms
Power (Watts) 6.5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 7 24 5% B
WW7245%B
WW7245%B-ND
WW724JB
WW724JB-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 350°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 24 Ohms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound