70F00103
Storm InterfaceStorm Interface
70F00103 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 70F00103
Producent / Mærke: Storm Interface
Produkt beskrivelse KEYPAD KEYTOP LEG SET F NONILLUM
Dataark: 1.70F00103.pdf2.70F00103.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 70F00103
Varenummer 70F00103 Fabrikant Storm Interface
Beskrivelse KEYPAD KEYTOP LEG SET F NONILLUM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19632 pcs Datablad 1.70F00103.pdf2.70F00103.pdf
Serie 700 Andre navne 70F00101
70F00102
MGR1206
Tilbehørstype Legend Set F
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
70F-110-20-PB
70F-110-20-PB
producenter: 3M
Beskrivelse: CONN QC RCPT 22-26AWG 0.110
På lager: 207456 pcs
Hent: 70F-110-20-PB.pdf
RFQ
70F102AI-RC
70F102AI-RC
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: FIXED IND 10MH 38MA 101 OHM TH