FT2K0503
Storm InterfaceStorm Interface
FT2K0503 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FT2K0503
Producent / Mærke: Storm Interface
Produkt beskrivelse SWITCH KEYPAD 20 KEY 0.05A 24V
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 689 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for FT2K0503
Varenummer FT2K0503 Fabrikant Storm Interface
Beskrivelse SWITCH KEYPAD 20 KEY 0.05A 24V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 689 pcs Datablad
Afslutningsstil Pin Header Switch Type Conductive Rubber
Serie 5000 Panel Cutout Dimensioner Rectangular - 169.00mm x 111.00mm