252012CDMCCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 252012CDMCCDS-R47MC
Producent / Mærke: Sumida Corporation
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 4.8A 25MOHM SMD
Dataark: 252012CDMCCDS-R47MC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 252012CDMCCDS-R47MC
Varenummer 252012CDMCCDS-R47MC Fabrikant Sumida Corporation
Beskrivelse FIXED IND 470NH 4.8A 25MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 532650 pcs Datablad 252012CDMCCDS-R47MC.pdf
Type Molded Tolerance ±20%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Afskærmning Shielded Serie 252012CDMCC/DS
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1008 (2520 Metric)
Andre navne 308-2594-2 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Metal Induktansfrekvens - Test 1MHz
selvinduktion 470nH Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvens - Selvresonans - Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Molded Inductor 4.8A 25 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC-modstand (DCR) 25 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.8A Nuværende - Mætning 6.1A